Angola

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Angola parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Angoloje

Angola yra Pietų Afrikos šalis. Luanda yra sostinė.

Jis ribojasi su šiaurę su Kongo Respublika, į rytus su Zambija ir į pietus su Namibija. Cabindos anklavas taip pat yra šalies dalis.

Angola yra labai svarbi Afrikos žemyno šalis, nes ji yra trečia pagal dydį naftos gamintoja. Net ir nekilnojamojo turto rinka yra susijusi su tuo, iš tikrųjų Angola parduodamų nekilnojamojo turto kainos atitinka naftos kainų tendencijas, todėl randame aukštas kainas, kurios atgraso užsienio investuotojus, norinčius pirkti nekilnojamąjį turtą, parduodamą Angoloje. .

Parduodamų nekilnojamojo turto procentinė dalis Angoloje, kuri iš tikrųjų buvo parduota, yra tokia maža, lyginant su bendru rinkoje parduodamų nekilnojamojo turto skaičiumi, kurį sudaro 0%.

Siekiant padėti Angolos būsto rinkai buvo pastatyti keli gyvenamieji kompleksai, susidūrę su geru paklausa.

Angoloje parduodamo turto pirkėjai daugiausia yra įmonės, kurioms reikia daug vienetų, kad galėtų priimti savo darbuotojus.

Pastaraisiais metais dėl šiek tiek sumažėjusios naftos kainos ir nuolatinės kovos su korupcija vyriausybė leido tam tikram nekilnojamojo turto rinkos vystymuisi, kuris pradėjo pritraukti vis daugiau užsienio pirkėjų, norinčių įsigyti šią galimybę. parduodamas turtas Angoloje.

Įdomiausi miestai Angola, kur ieškoti pardavimui skirtų objektų, yra Luambo, Bié, Huambo, Moxico, Kwanza Sul, Lobito ir Uíge.

  •  
    Persikėlimas į Angolą. Ekspatriata ir gyvena Angoloje

        Šiluma jaučiama, o dabar mes esame vasaros sezono širdyje. Yra tie, kurie ieško vėsesnės vietos, ir tiems, kurie nori visiškai mėgautis saule ir jūra. Tačiau vienas elementas yra bendras visiems: rasti jūsų poreikius atitinkančią vietą. Kaip žinote, mes Realigro visada siekiame sukurti ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Būklė: Naujas rezidentai SPECIFIKACIJOS Pirmas aukštas: 1 kambarys, 1 virtuvė su balionėlis ir 1 bendras kambarys 1. Aukštas: 2 apartamentai ir 1...
Cod. 22323

Parduoda Ūkio žemė, Angola, Luanda, Luanda, ..

Reserved negotiation
Parduoda
Ūkio žemė

500000 m²
žemės sklypas
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB